دوره هاي کارآموزي شرکت طراحي هواگرد سيگما

دوره هاي کارآموزي شرکت طراحي هواگرد سيگما

شرکت دانش‌بنيان طراحي هواگرد سيگما از سال ٨٨ تاکنون سالانه حدود پانزده کارآموز در رشته‌هاي مکانيک و هوافضا تربيت مي‌کند. بالغ بر ٨٠ دانشجو از دانشگاه‌هاي صنعتي شريف، صنعتي اميرکبير، علم و صنعت، صنعتي خواجه نصير و علوم تحقيقات تهران دوره کارآموزي خود را در اين شرکت سپري کرده‌اند. با توجه به ماهيت دانش‌بنيان اين شرکت و ارتباط تنگاتنگ با صنايع هوايي، کارآموزان با نيازهاي روز صنعت آشنا مي‌شوند و در فضايي حرفه‌اي، ضمن فعاليت در پروژه‌هاي صنعتي از تجارب ارزنده بهترين مهندسين و متخصصين صنعت هوايي کشور بهره‌مند مي‌شوند. تفکر مهندسي، دست و پنجه نرم‌کردن با فرآيندهاي طراحي، ايجاد ارتباط بين علوم دانشگاهي با واقعيت‌هاي صنعتي، اخلاق حرفه‌اي در کار گروهي، نظم، مسؤوليت‌پذيري و قواعد نگارش يک گزارش فني استاندارد، رئوس مباحثي هستند که کارآموزان در سيگما تجربه مي‌کنند.

١٤ نفر از دانشجويان برتر دانشکده‌هاي مکانيک و هوافضاي دانشگاه‌هاي صنعتي شريف و صنعتي اميرکبير تابستان ٩٥ کارآموزي خود را در شرکت سيگما گذرانده‌اند. ٧ نفر از اين تعداد، دانشجوي رشته مکانيک و ٧ نفر در رشته هوافضا مشغول به تحصيل بوده‌اند.

فرآيند جذب کارآموز در ترم‌هاي پاييزه، بهاره و تابستانه سيگما بدين صورت است که پس از معرفي اوليه کارآموزان به شرکت، اسامي منتخبين که طي مصاحبه حضوري بالاترين امتياز را کسب کرده باشند، اعلام مي‌شود تا نسبت به ارائه معرفي‌نامه رسمي و نهايي خود اقدام نمايند. جهت کسب اطلاعات بيشتر از راه هاي زير با ما تماس بگيريد:

021-66053046

021-66052935

info@sigma-designco.com

Comments are closed.